Ömer HAYYAM
Adalet, evrenin ruhudur
Montesquieu
Bir tek kişiye yapılan bir haksızlık, bütün topluma yapılan bir tehdittir.
Candar
Adaletin gecikmesi, adaletsizliktir
Victor HUGO
İyi olmak kolaydır, zor olan adil olmaktır.

Hakkımızda

Ehc Hukuk ve Danışmanlık, alanında uzman ve dinamik kadrosuyla geniş yelpazede yerli, yabancı, gerçek ve tüzel kişi müvekkillerine, ticari hedefleri ve gelişme taleplerini de göz önüne alarak, avukatlık mesleğinin kural ve etik standartlarına sıkı sıkıya bağlı kalarak avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

İş Hukuku

Hukuk büromuz tarafından; müvekkilimiz bulunan şirketlere, iş hukuku prosedürlerinin yapılandırılması, personel iş sözleşmelerinin, yönetmeliklerinin oluşturulması ve uygulanması..

Devamı

Ticaret Hukuku

Ofisimiz yerli ve yabancı şirketlerin kuruluş işlemleri ve yönetimi sırasında karşılaşılan sorunlar hakkında hukuki destek verilmesi, rapor ve bilgi notları hazırlanmasına; her türlü ticari uyuşmazlık yanında özellikle genel kurul kararlarının iptali...

Devamı

Ceza Hukuku

Ofisimizde, ceza hukuku alanında yürütülen akademik ve bilimsel çalışmaların ışığında müvekkillerimize, avukatlık hizmetleri sunulmaktadır. Hazırlık soruşturması da dahil olmak üzere yargılamanın her aşamasında...

Devamı

Aile Hukuku

Aile ve Boşanma Hukuku kapsamında müvekkillerimize çekişmeli ve çekişmesiz boşanma süreçlerinde, velayet, nafaka, tazminat, malvarlığı taksimi konularında hukuk büromuz tarafından avukatlık ve danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Devamı